پرسش های متداول

چه سازمانی برگزارکننده این همایش است؟

این همایش بطور مشترک توسط موسسه عالی علوم و فناوری خوارزمی، موسسه فرهنگی علمی دانش پژوه، موسسه بین المللی آموزشی و پژوهشی اندیشه فردا، موسسه مطالعات علوم و مهندسی ایرانیان، مرکز توسعه همایش های بین المللی پارس و موسسه فنون و دانش مهر تهرانو با همکاری 10 دانشگاه و مرکز علمی داخلی و بین المللی و  اساتید 15 دانشگاه سراسر کشور برگزار می گردد.

آیا در هنگام ارسال مقاله باید هزینه ثبت نام را واریز نمود؟

خیر- بعد از ارسال اصل مقاله منتظر جواب داوری (پذیرش/عدم پذیرش) باشید بعد از اعلام شدن نتایج اگر مقاله شما پذیرش شده و مایل به دریافت گواهینامه همایش بودید باید هزینه ثبت نام را پرداخت نمایید.

آیا نحوه نگارش مقالات حتما باید رعایت شود؟

بله، دقت شود حتما مقالات دارای سربرگ همایش و طبق استاندارد تعریف شده باشد. (فایل Word فرمت نگارش مقالات فارسی و انگلیسی را از منوی "فرمت نگارش مقالات" دریافت کنید)

آیا حتما در فایل مقاله باید چکیده انگلیسی باشد؟

خیر اجباری نیست.

آیا امکان داوری سریعتر مقالات وجود دارد؟ (جهت گرفتن اکسپت و ارسال به دانشگاه)

بله، چکیده و اصل مقاله خود را در سایت بارگذاری کرده و با دبیرخانه تماس گرفته و یا از طریق ایمیل دبیرخانه همایش اطلاع و اعلام وضعیت نمایید و 5 روز بعد، از نتیجه پذیرش مقاله خود در سامانه کاربری خود مطلع شوید.

هزینه ثبت نام در همایش چقدر است؟

لطفا به وب سایت همایش و به قسمت "تعرفه های ثبت نام" مراجعه کنید.

آیا امکان ارسال مقالات به زبان انگلیسی نیز هست؟

بله، اما اگر مقاله شما پذیرش شفاهی شود باید در روز همایش مقاله خود را به زبان انگلیسی ارائه دهید.

نوع ارائه مقالات در همایش به چه صورت است؟

1- سخنرانی(شفاهی): نویسنده مسئول، مقاله را باید در روز همایش ارائه نماید.

2- پوستر: فایل پوستر خود را طبق استاندارد پاورپوینت تهیه و فایل را به دبیرخانه ارسال نمایید. این فایل ها توسط دبیرخانه چاپ شده و در روز برگزاری و در محل برگزاری درج خواهد شد.

آیا امکان دریافت گواهینامه زودتر از موعد وجود دارد؟

بله، اگر مقاله شما پذیرش نهایی شود، بعد از واریز وجه و تکمیل ثبت نام، گواهی موقت برای شما ارسال خواهد شد.

مقالات پذیرش شده در کجا نمایه و منتشر می شوند؟

در راستای ارج نهادن به تلاشهای علمی پژوهشگران و نیاز به ثبت دستاوردهای علمی ایشان؛ کلیه مقالات پذیرفته شده ی کنفرانس، ضمن چاپ در مجموعه مقالات کنفرانس، در پایگاه های علمی معتبر ملی و بین المللی منتشر و نمایه می شوند و برای هر یک از مقالات کد اختصاصی هر پایگاه تعلق می گیرد. قابل ذکر است قابلیت دسترسی تمام متن به مقالات پس از برگزاری رویداد برای پژوهشگران و علاقمندان میسر می گردد.

جهت ورود به هر پایگاه بر روی تصویر پایگاه کلیک کنید.

آیا امکان ثبت نام در همایش به صورت غیرحضوری وجود دارد؟

بله، ثبت نام در همایش به دو صورت حضوری و غیر خضوری صورت می گیرد که در صورت ثبت نام غیرحضوری که قیمت متفاوتی نیز دارد، پکیج همایش که شامل گواهینامه پذیرش و ارائه مقالات، گواهینامه ثبت مقاله در "پایگاه اطلاعات علمی خوارزمی" و لوح فشرده مجموعه مقالات کنفرانس است، 15 روز اداری پس از برگزاری به آدرس پستی نویسنده مسئول ارسال خواهد شد.

مقاله من با موضوع.......... است آیا می توانم مقاله خود را به این همایش ارسال کنم؟

لطفا جهت مشاهده محورهای همایش، به وب سایت مراجعه کنید. اگر موضوع مقاله جز سرفصل ها باشد، می توانید مقاله خود را ارسال نمایید در غیر این صورت خیر.

چگونه صورت حساب خود را پرداخت نمایم؟

ابتدا به وبسایت همایش مراجعه نموده و پس از ورود نام کاربری و رمز عبور به پنل کاربری خود وارد شده و با مشاهده صفحه شخصی ، با انتخاب گزینه "ثبت خدمات و پرداخت هزینه" وارد صفحه جدیدی خواهید شد که از این این صفحه شما می توانید صورتحساب مربوط به مقالات، کارگاه های آموزشی، خدمات دیگر همایش و... را پرداخت نمایید.

آیا می توانم مقاله را به ایمیل همایش ارسال نمایم؟

خیر،به هیچ عنوان. حتما سعی کنید مقاله خود را از سامانه ارسال نمایید مقالاتی که ایمیل می شوند در پروسه داوری قرار نخواهند گرفت مگر اینکه به دلیل موجهی با دبیرخانه هماهنگ شده باشد.

از چه طریقی از وضعیت مقاله خود آگاه شوم؟

بعد از ارسال مقاله، به سامانه کاربری خود قسمت وضعیت مقاله رفته و از نتایج داوری مقالات اطلاع یابید. همچنین ایمیل تغییر وضعیت مقاله نیز به شما ارسال خواهد شد.

شرکت در کارگاه های آموزشی این همایش به چه صورت است؟

جهت مشاهده جزییات و اطلاعات تکمیلی به منوی "کارگاه های آموزشی" مراجعه کنید.